Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor... Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor... Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor...

YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor... Empty
MesajKonu: Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor...   Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor... Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:16 pm

ROBERT PATTINSON, MIDNIGHT SUN’A YOĞUNLAŞIYOR

Robert Pattinson, Twilight çekimleri sırasında, Edward Cullen karakterini iyice sindirebilmek için sık sık Midnight Sun’a başvurduğundan bahsetti.
Stephenie Meyer, film çekimlerinden önce, adapte olabilmesi için ona Midnight Sun’ın yazılmış olan bölümlerinin birer kopyasını vermiş.
Robert, Collider.com’a verdiği röportajda, Midnight Sun’ı okuduktan sonra Edward’ın gerçekten de tehlikeli biri olduğunun farkına vardığını söylüyor.
“Twilight’ta Edward Bella’ya “Ben bir canavarım. Seni öldürebilirim” dediğinde Bella ona “Senden korkmuyorum” diyor ve o anda Edward’ın ona kötü bir şey yapmayacağını düşünüyorsunuz.” diyor Pattinson. "Ama Midnight Sun'ın ilk bölümünü okuduktan sonra, onun Bella’yı, tüm sınıfın önünde apaçık bir arzuyla nasıl da öldürmek istediğini gördüm. Ve oynadığım karakterde bunun açıkça belli olmasını istedim. Bella bana, “Senden korkmuyorum. Bana zarar vermezsin.” dediğinde aslında bunu, “Bana zarar vermezsin, değil mi?” demeyi kastederek söylemesini istedim. Midnight Sun’ı okuduktan sonra bazı isteklerim değişti. Düşünüyorum da, Edward her şeyi boşverip, onu öldürmek için gerçek bir şans bulabilseydi, bence her şey çok daha farklı olurdu.”
http://tr-twilight.forum.st

Robert Pattinson, Midnight Sun'a Yoğunlaşıyor...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Pattinson
» Bisikletsever Robert Pattinson!