Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Taylor Lautner MetroNews Röportajı Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Taylor Lautner MetroNews Röportajı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taylor Lautner MetroNews Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Taylor Lautner MetroNews Röportajı Empty
MesajKonu: Taylor Lautner MetroNews Röportajı   Taylor Lautner MetroNews Röportajı Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 8:52 pm

alıntıı
Bir süredir ,Twilight karakterlerinden Jacob Black’in New Moon için degiştirilecegine dair dedikodular vardı ama aktör Taylor Lautner rolü geri aldı. Bu bir çok aktörün ona dişlerini geçirmesiyle bu sefer daha da merak verici ve ilginç.Sadece Bella — Kristen Stewart tarafından oynanan— ile olan ilişkisi gelişmiyor ,aynı zamanda da Lautner çarpıcı derecede fiziksel bir değişim geçirdi.

S. Sete geri dönmek nasıl?
C. Harika.Yeni yönetmenimiz Chris Weitz ve yine tüm takımla birlikte geri dönmekten gerçekten heyecanlıyım. Şu ana kadar çok eglenceli geçti ve film harika görünüyor.Bu yüzden daha fazlasını dileyemezdim.

S. Ve bu sefer çok büyük bir role sahipsin…
C. Bir parça daha büyük, evet! Bu heyecan verici cünkü hayranlar için yeni Jacob Black’e hayat vermek için heyecanlıyım.

S. Uzun saçlarınla sanki ‘80’lerin rock yıldızlarına benziyorsun!
C. Bazen aynaya bakıyorum ve kendimi tanıyamıyorum.Bu gercek bir peruk.Başımın ön tarafına yapışıyor ve bazen kaşındırabiliyor. Eger yeterince yakından bakarsanız eklenti olan yeri görebilirsiniz ama kamera karşısında görünmüyor. Bana tamamen farklı bir görüntü veriyor.Kendim gibi bile görünmüyorum. Ama eglenceli.

S. Aslında en büyük değişim senin vücudunda.Bu rol için 15 kilo kas yaptın, bu dogru degil mi?
C. Yaptım evet. Twilight’ın çekimlerindeyken karakterimin serinin geri kalanında nereye gittigini biliyordum.Bu yüzden oldugumdan daha iyi olmak için biraz çalışmam gerektiğini açıkçası biliyordum!Böylece Twilight’daki kendime ait çekimleri bitirir bitirmez eve geri döndüm, kendimi spor salonuna attım ve çok ama çok sıkı çalıştım ve işte burdayım…New Moon çekimlerinde…15 kilo daha ağır olarak.

S. Ve akrobatik numaraları kendin yapıyorsun.
C. Biryere kadar.Uğursuzluk getirmeyelim ama ilk olarak çekimlerin başlangıcında bir değerlendirmeye alınıyorsunuz.Ne yapabildigimi görmek için beni bir spor salonuna götürdüler. Nasıl iyi yapabilirim görmek için beni birkaç arazi motorsikletine bindirdiler. Sanırım sadece ne kadarını yapmama gerçekten izin vereceklerini çözmeye çalışıyorlar.Şimdiye kadar herşeyi yapabildim,bu yüzden bunun çok fazla degişime ugramadıgını umuyorum.Çünkü akrobatik şeyler çok fazla eglencelidir.

S. Antrenörün var mıydı?
C. Evet, bunca zamandır kullandıgım bir antrenörüm var ve ona çok fazla teşekkür borçluyum!

S. Chris Weitz ile çalışmak nasıl?
C. Chris olaganüstü. O son derece yetenekli ve bir çok olaganüstü iş yaptı. Şimdiye kadar herşey harika görünüyor ve bunun böyle devam edecegini de biliyorum. Ama aynı zamanda, set çok sakin ve rahatlatıcı ve biz gercekten harika zaman geciriyoruz. Bazen merak ediyorsunuz, “Bunu nasıl yapıyor? Bu mükemmel işi nasıl yaratıyor ve hepimiz bunu yaparken nasıl bu kadar çok egleniyoruz?” Chris kesinlikle dizginleri eline aldı ve etrafta neşe kaynagı oldu.

S. Bu sefer etraftaki en büyük sorun ne?
C. Aslına bakılırsa bu ilk filmde de yaşadığımız aynı ‘’en büyük’’ sorun.Yani hava koşulları.Bu gerçekten komik çünkü güneş yüzünü gösterdiginde çekimi durdurmak zorunda kalınan tek film serisi The Twilight Saga sanırım. Bu yüzden ne zaman hava güneşli olsa ya iç mekan çekimi yapmak ya da sadece çekimi durdurmak zorundayız.

S. Karakterin Jacob’ı ele alalım. O gerçekten Bella’ya aşık…
C. Jacob’ın sevgisi Bella için gerçekten yoğun ve güçlü. O,Bella için herzaman orada olacak,her ne olursa olsun. Diger adamla olsa bile …ya da bir vampirle!

S. Rolüne nasıl hazırlandın?
C. İlk film için çok fazla çalışma ve araştırma yaptım. Twilight’ın çekimine başlamadan bile önce tüm Quileute kabileleri,efsaneleri,mitleri ve onlar hakkındaki herşey üzerinde araştırma yaptım.Ve çekimler için Portland,Oregon’a vardıgımda yaklaşık 10 tane Quileute kabile üyesiyle tanışabildim. Onlarla konuşmam lazımdı ve benden çok da farklı olmadıkları gerçekten öğrenmem gereken şeydi, ve bu oldukça beklenmedikti.

S. Stephenie Meyer ile hic Jacob hakkında fikir alışverisinde bulundun mu?
C. Bu gerçekten mükemmel çünkü o ara sıra favori sahneleri için sete gelir.Çekimlerin başında orada bizzat olmak istedigi favori sahnelerinin bir listesini verir.Fikir almak için dünyadaki en iyi kişiye sahip oluyorsun.Bu yüzden eger bir sorunuz varsa, sadece ona gidebilir ve sorabilirsiniz.

S. New Moon‘da senin en heyecan verici sahnen hangisi ?
C. Seçmek çok zor. Dediğim gibi,akrobatik şeylerle gerçekten eğleniyorum buyüzden motorsikletli bölümleri yaparken çok fazla eğlendim.Motorsiklete atlamam,gerçekten hızlı gitmem ve bir patinaj duruşuyla dönmem lazımdı.Bu gerçekten harikaydı. Ve ayrıca birçok daha ciddi sahneyi,asıl önemli sahneleri de seviyorum.Jacob ve Bella’nın ayrılık sahnesi gibi.Bella’nın Jacob’ı bir kurda dönüşmesinden sonra ilk kez gördügü zamanki ayrılık sahnesi.Ve bu gerçekten dokunaklı.Kitapları okurken Jacob için kendimi kötü hissetmiştim,ama şimdi gerçekten bu karakteri yaşıyorum ve çocuk için gerçekten çok kötü hissediyorum! Bu gerçekten üzücü.

S. Jacob’da Edward gibi dışlanmış biri mi?
C. Evet, Bir parça diyebilirim. Jacob gercekten ilginc bir karakter cünkü o kesinlikle dışlanmış biri gibi oldugunu hissediyor ,bunun nedeni de digerlerinin gittigi okula gitmiyor olması, o ayrılmış bölgede yaşıyor.Ama Bella onun kabugundan cıkmasına neden oluyor. Öte yandan Jacob’da , Bella’nın içinde oldugu büyük depresyondan çıkmasına sebep oluyor. Bella kendini öldürmeye çalışıyor,çok fazla üzgün. Jacob onun güneşi.Jacob onun bu derin delikten canlı cıkmasına neden oluyor.

S. Jacob ,Bella‘dan hoşlanıyor. Taylor ne tarz kızlardan hoşlanır?
C. Kendileri olabilen kızlardan. Sadece rahat,özgür ve açık olabilen… farklı biriymis gibi davranmaya calışmayan kızlardan.

S. Sen, Kristen ve Rob yakın hale geldiniz mi?
C. Evet, bu çok eglenceli.Hepimiz gerçekten çok iyi anlaşıyoruz ve bence ekran dışındaki kimyamız yüzde yüz ekran önüne yansıyor.

S. Senin için setteki tipik bir gün nasıldır?
C. Çok erken uyanma çagrılarım var. Genelde sabah 4:30 ya da 5‘te uyanıyorum ve genellikle asagı yukarı aksam 5 ya da 6’ya kadar bitirmiyoruz. Ama sonra çogu zaman dısarı çıkıyoruz , sadece sehirdeki restaurantları kesfediyoruz. Şimdiye kadar çok eglenceliydi.

S. Sette olmadıgında neler yapıyorsun?
C. Şey,geçen yıl içinde the Twilight saga ile çok meşguldüm.Çok deliceydi ama ayrıca cok da eglenceliydi.Tonlarca tanıtım yaptık.Dünyanın pekçok yerine yolculuk yapmalıydım.Avustralya‘ya,Tokyo’ya gitmem gerekiyordu.Tüm bu yerlere gitmem lazımdı. Kısacası cok fazla eglenceliydi. Tüm bunlar benim kuşkusuz meşgul olmamı sağlasa da eğlenceliydi.

S. Hayatını değiştirmeye ve sokakta kılık değiştirmeden yürümenin mümkün olmamasına hazır mısın?
C. Öyle zannediyorum! Henüz emin degilim!

S. Bir oyuncu olmasaydın ne yapıyor olurdun?
C. Muhtemelen hala sporlarla ugrasıyor olurdum. Tüm hayatım boyunca futbol ve beyzbol oynadım.Elbette yazmayı da seviyorum ve belki arazi yönetiminde yer almaya çalışıyor olurdum ,ama bundan memnunum… ben bir aktörüm.

S. Favori aktörlerin kimler?
C. Denzel Washington, Brad Pitt ve Matt Damon’u gercekten begeniyorum.

S. Aktristlerden kimler peki?
C. Bu cok fazla degisti. Eskiden uzunca bir süre bu kişi Jessica Alba olmuştu ve az çok Megan Fox’a transfer olmus durumdayım.

S. Hepsi de ateşli bebekler!
C. Evet, evet, evet! (Gülüyor)

S. Ne tarz filmleri izlersin?
C. Çeşitli tarzda filmler izlerim, ama genellikle favorim aksiyon filmleri. Aksiyon dram filmlerini gercekten seviyorum. The Dark Knight, Iron Man, The Bourne serisini seviyorum.

S. Sonuç olarak bir aksiyon filminde rol bakıyor musun?
C. Evet, günün birinde. Bundan hoşlanırım.

S. Bir tür hip-hop performans beceri show’larıyla uğraşmıyorsun değil mi?
C. Hayır! Biyografilerimden birinde bu yeralıyordu. Bundan kurtulmaya mecburum cünkü bunu yaptıgımda 10 yasımdaydım ve yaklaşık 6 hafta için yapmıştım ve artık bununla işim bitmişti. Ve ben hiç dans edemem,bu yüzden bunu aydınlatmak zorundayım!
http://tr-twilight.forum.st
JanieL~ @
Azimli Üye
 Azimli Üye
JanieL~ @

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner MetroNews Röportajı   Taylor Lautner MetroNews Röportajı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 5:46 pm

paylaşım için sağol (:
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner MetroNews Röportajı   Taylor Lautner MetroNews Röportajı Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 10:18 pm

önemli değil canım Very Happy
http://tr-twilight.forum.st

Taylor Lautner MetroNews Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner resimleri
» Taylor Lautner Biyografi