Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...

4 posters
YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Empty
MesajKonu: Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...   Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 2:55 pm

Geçen Cuma akşamı Vancouver’da yerel bir radyoda DJ olarak çalışan Holly Conway, Robert Pattinson ile karşılaştı. Twitter’da ve kendi bloğunda bu karşılaşmasını radyoda anlatacağını söyleyen Holly işte en sonunda Robert ile karşılaştığında olanları anlattı.

"“Cuma akşamı eşim ve arkadaşlarımla birlikte yemeğe gittik. Yemekten sonra çok kalabalık olduğu için restoranda kalmak istemedik, bar kısmına geçtik. Tam o sırada içeriye birinin girdiğini gördüm ve kim olduğunu anladığımda neredeyse kalp krizi geçirecektim. Hayatımda hiç bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum, “Aman Tanrım” diye bağırdım. Etrafımdakiler şaşırdılar, ben işte o deyip duruyordum, Alacakaranlık hakkında bir şey bilmiyorlardı. Onlara Alacakaranlık filminin yıldızı Robert Pattinson burada diye açıkladım, bir yandan da sürekli “Aman Tanrım” diyip duruyordum. O kadar heyecanlıydım ki, beni sakinleştirmeye çalıştılar. Gerçekten bana neler olduğunu anlamadım, sanırım yakın zaman önce Alacakaranlık filmini izlediğim ve Yeni Ay filminin çekimleri şehrimizde yapıldığından dolayı herkes onlar hakkında konuştuğu için bu kadar çok etkilenmiştim.

Robert üst kata çıktı, ve Kristen ve diğer oyuncuların bulunduğu bir masaya oturdu. Yanlarına gidip, “Merhaba” demek istedim, bu belki de karşıma çıkacak tek fırsattı. Belki fotoğraf bile çektirebilirdim. Robert kendine yiyecek bir şeyler sipariş etti. Masanın köşesinde yüzü bana dönük oturuyordu. Yemeğini yemeye başladı. Yemeğini bitirdikten sonra montunu giydi ve sigara içmek için dışarıya çıktı, ben de şansımı kullandım, masama gidip montumu aldım, yanımdakilere geleceğimi söyleyip, onu takip ettim.

Yanına yaklaştım, “Merhaba ben Holly” dedim, o da “Ben Robert” dedi ve diğer tarafa döndü. Ama pes etmedim, tekrar, “Ben Holly, Beat Fm’de öğleden sonra show’unu sunuyorum” diye kısaca anlattım ve “web sitem için bir fotoğrafını çekmek istiyorum” dedim. “Tanıştığımıza memnun oldum, ama fotoğrafımı çekmeni istemiyorum. Çünkü onu web sitene koyacağını söyledin. İnsanlar her zaman beni fotoğraflarıma bakarak yargılıyorlar, mesela çok mutlu görünüyorsam sarhoş diyorlar, veya mutsuz görünüyorsam depresyonda olduğumu söylüyorlar. Bu durum hoşuma gitmiyor” dedi. Ama cümlesini bitirdikten sonra arkasını dönmedi. Benimle konuşmak istiyordu! Ben de orada kaldım, ve neler yaptığından, film çekimlerinin nasıl gittiğinden konuştuk. Her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Bu konuşma sırasında çok ilgili görünüyordu, her soruma çok içten cevaplar verdi. O sırada beraber sigara içtikleri arkadaşı ile bana Vancouver’i hiç bilmediklerini, bunun için bir taksiye binip, alışverişe gitmek istiyoruz dediklerini, ve taksicinin onları götürdükleri yerler ile yetindiklerini anlattılar.

Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim, Robert muhteşem görünüyordu. Çok güzel bir cildi ve kirpikleri var, gerçekten çok etkileyici. Çarpıcı bir gülüşü var, konuşup gülerken, bir anda ciddileşiyor. Çok ciddi, dikkatli ve sessiz bir yapısı var. Dikkat çekmekten hoşlanmıyor. Ama konuşurken çok kibar ve içten davranıyor. Ona bu kadar kısa bir zamanda bu kadar ünlü biri olmanın nasıl bir şey olduğunu sordum, çok garip olduğunu söyledi. İnsanlar ona kahvaltıda ne yediğini soruyorlarmış, “hayatım odak noktası haline geldiğim bu aşırı ilgi yüzünden çok tuhaf bir hal aldı” dedi.

O sırada başka bir hayran bize yaklaştı, ve Robert’e her filmini izlediğini ve ona hayran olduğunu, kızının da onu çok sevdiğini ve bir fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Ve Robert adamla fotoğraf çektirdi. Ben de ona daha 10 dakika önce benimle fotoğraf çektirmediğini hatırlattım. O da “sen fotoğrafı web sitene koyacaksın, bunu istemiyorum” dedi. Ben de o zaman, “peki ya fotoğrafı sadece kendim için istersem, çektirir misin?” diye sordum. O da, “sadece kendin için olursa elbette, ama sen onu web sitene koyarsın, olmaz” dedi. Ben de ona fotoğrafı yayınlamayacağıma dair söz verdim. Aramızdaki diyalog çok komikti, en sonunda bana güvendi ve fotoğraf çektirdik. Biraz daha konuştuk, aslında tam olarak ne konuştuğumu hatırlamıyorum. Yeni film hakkında biraz lafladık. Ona partiye gitmek isteyip, istemeyeceğini sordum, istemediğini söyledi.

Ayrılırken sağ omzuma elini koydu, ve tam gözlerimin içine bakıp, “Holly, seni hatırlayacağım, resmi web sitene koymayacaksın” dedi. Ben de “tamam, koymam Robert” dedim. Çok etkileyici, sevimli ve tatlıydı. Herkesin neden ona karşı takıntısı olduğunu anladım. Çünkü o büyüleyici biri. Ve unutmadan, kesinlikle kokmuyor, koktuğuna dair pek çok dedikodu çıkardılar. Onlara inanmayın, ona çok yakındım, aramızda sadece 10-15 cm mesafe vardı, harika görünüyordu ve kokmuyordu. Onu sevmekte haklısınız, kesinlikle bu sevgiyi hak edecek biri…
http://tr-twilight.forum.st
MeLodie*
Azimli Üye
 Azimli Üye
MeLodie*

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...   Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 12:25 am

TeşekkürLer + 1
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

MesajKonu: Geri: Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...   Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 6:08 pm

sağol Very Happy önemsiz Very Happy
http://tr-twilight.forum.st
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...   Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 6:48 pm

Teşekkürler +1
http://prettylittleliars.fanforum.biz
THisse
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
THisse

Müzik Türü : PunK

MesajKonu: Geri: Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...   Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa... Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 11:27 pm

Sağol
http://katyperry.forumm.biz

Bir DJ, Rob İle Karşılaşır Ve Bunu Programında Anlatırsa...
1 sayfadaki 1 sayfası