Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Prenses Koruma Programı Konusu Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Prenses Koruma Programı Konusu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prenses Koruma Programı Konusu

+7
JanieL~ @
aurora.
Brooklynbré
nghnck jns.
Cassandra.
Megadeth.
Artemis
11 posters
YazarMesaj
Artemis
Moderator
Moderator
Artemis

Müzik Türü : RocK

Prenses Koruma Programı Konusu Empty
MesajKonu: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 4:06 am

Prenses Koruma Programı Konusu C6705e8b0ba6b65e_Princess_Protection_Program001.xxlarge

Tür: Komedi / Aile
Yapım: 2009 / ABD

Filmin Konusu: Carper(Selena)'ın babası gizli görevden dönüşte taç töreni baskına uğrayan Rozelinda(Demi)'yı P.K.P.'ye götürür oradanda güvenli olması için Carper'ın evini seçerler...Carper ilk başta Rozelinda'yı sevmez onun Prenses gibi olduğu hiç normal davranmadığını babasına söyler.Babasıda bu duruma alışmalısın ona iyi davran bir süre bizde kalacak ,aynı zamanda kimse onun prenses olduğunu bilmemelider.Carper Rozelinda'ya Rozi adını verir böylece prenses adını kullanmaz.Rozi'de Carper ile birlikte okula gider.Herkez ise ona hayran kalır.Carper'ın sevdiği erkek Rozi'den Hoşlanır.Günler geçtikçe Rozi ile Carper'ın arası iyiye gider.Bir Gün Okuldaki düşman kızlar Brooke ve Chelseah Carper'ın prenses olamayacağı ile dalga geçer.Rozi Sinirlenir ve Carper'ı Oylamaya katar...Carper Rozi'ye çok sinirlenir ve ona kötü davranır Rozi buna dayanamayıp odasına gider ve ağlar.Carper yanına gider Rozi ise sinirlenip eğer eve dönersem annem ölür sadece annemi kurtarmak için burada kalıyorum! der.Carper ise ondan özür diler.Bir kaç gün sonra Rozi Annesinin düşmanlarıyla zorla evlendireleceğini duyar ve eve gitmeye kalkışır ama Carper onu durdurur.Balo gününden sonra ancak eve gidebilirsin der.Carper ise bu sırada Rozi'nin en sadık hizmetçisini arar ve ona her şeyi anlatır ve ondan yardım etmesi için 2 tane balo elbisesi ister.Balo günü gelmişti ve Prenses Rozi seçilmişti! Chelseah ve Brooke çok kızmışlardı ve utanmışlardı.Chelseah bu anda bir plan yapıyordu Rozelinda'nın burada olduğunu düşmanına söylemişti.Düşmanı ise oradaydı Carper maske takmıştı ve yaptığı plan sayesinde onu Rozi zannedip alıyorlardı tam o anda Rozi onları durdurdu Beni Alın dedi Carper ise ne yapıyorsun...! Plan işliyordu dedi.Rozi ise üzgünün Carper Annemi Kurtarmam Gerek dedi.Rozi'yi tam uçağa koyacaklardıki uçaktan Carper'ın babası Rozi'nin koruyucusu çıktı ve Roz'nin düşmanını tutukladı.Rozi Tacını Carper'a verdi Chelseah ise sinirlenip tacı aldı Carper bırak ona benden daha çok ihtiyacı var dedi.Daha sonra Rozi kraliyetine geri dönmüş,annesini kurtarmıştı.Aynı zamanda ona taç takıldı Carper ve okul arkadaşlarıda oradaydı.Böylece Mutlu Yaşamaya Devam eder...
http://www.narniagunluklerifan.turkproforum.com
Megadeth.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Megadeth.

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 6:18 pm

Sağ ol canım
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 10:47 pm

sağol canım Very Happy
http://tr-twilight.forum.st
nghnck jns.
Acemi Üye
 Acemi Üye
nghnck jns.

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:32 am

tek kelimeyle mükemmelll ! LL
Brooklynbré
Co-Admin
Co-Admin

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 3:09 am

Bayıldım bu filme bayıldım !
not: ben BGS
aurora.
Azimli Üye
 Azimli Üye
aurora.

Müzik Türü : PoP

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 3:09 pm

Carper Carter değil mi? Very Happy
Saol Very Happy
JanieL~ @
Azimli Üye
 Azimli Üye
JanieL~ @

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 5:45 pm

Sağol canım Smile
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com
J0s£ph.!
Acemi Üye
 Acemi Üye
J0s£ph.!

Müzik Türü : PunK

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 12:33 am

Teşekkürler Very Happy
merff*
Acemi Üye
 Acemi Üye
merff*

Müzik Türü : R&B

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 4:56 pm

Güzel bi fiLm.
Sağol canım.
Sevinc
Acemi Üye
 Acemi Üye
Sevinc

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:29 am

bayıLdım ben basına baktım izliyordum kapandı sayfa : Laughing Very Happy saoL...
# Elif Selena Gomez*~
Acemi Üye
 Acemi Üye
# Elif Selena Gomez*~

MesajKonu: Geri: Prenses Koruma Programı Konusu   Prenses Koruma Programı Konusu Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 11:14 pm

teşekkürler bayılıyorum bu ikiliye 45 +2

Prenses Koruma Programı Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prenses - Peerless Psd (: