Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu  Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu  Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu

YazarMesaj
ellishia
Genel Moderator
Genel Moderator
ellishia

Müzik Türü : RaP

32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu  Empty
MesajKonu: 32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu    32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu  Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 7:20 pm

32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu  188616

Son olarak "Yok Böyle Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'da bir arkadaşının evinde ölü bulundu.

Son olarak "Yok Böyle Dans" adlı programda yarışmacı olan ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, İstanbul Caddebostan'daki bir arkadaşının evinde ölü bulundu. Ölüm nedeni solunum yetmezliği ve kalp krizi olarak bildirildi.

ÖLÜM NEDENİ

Ünlü sunucunun ölüm nedeniyle ilgili çarpıcı iddialar gelmeye başladı. Foster'in
bir önceki akşam 'Yok Böyle Dans' adlı yarışma programında arkadaşlarıyla birlikte alkol alan genç sunucu, oradan Caddebostan'daki bir arkadaşının evine gitti.

Foster, astım hastası olduğu için aldığı ilaçlarla alkolün karışması sonucu fenalaştı. Arkadaşı hemen eve doktor çağırdı. 112'yi de aradığını belirten arkadaşının iddiasına göre, acil servis gelmeden Defne Joy Foster hayatını kaybetmişti.

''Solunum yetmezliği'' ve ''kalp krizi'' sonucu öldüğü sanılan Foster'ın, kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsiden sonra anlaşılacağı öğrenildi.

SAVCI EVDE İNCELEME YAPTI
DOKTORU NELER SÖYLEDİ?

Doktoru, astım krizi ya da kalp krizinden öldüğü belirtilen Foster'ı hasta olarak 2008 yılında gördüğünü ve Foster'ın ağır bir astım hastası olmadığını söyledi ve ekledi... AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN...

Sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster'ın ölümüne ilişkin olarak Caddebostan'daki evde inceleme başlatıldı. Kadıköy Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Foster'ın ölü bulunduğu Caddebostan Tanzimat Sokak'taki 3 katlı binaya geldi. Savcı ve polisler evde inceleme yaptı.

PAZAR AKŞAMI YARIŞMADAN ELENMİŞTİ

Show TV ekranlarında pazar akşamı yayınlanan Yok Böyle Dans Yarışmasındaki performansı sonrasında elenmişti. Elendiği ilan edildikten sonra Foster duygulu bir konuşma yapmış ve "Meşhurdum, yarışma sayesinde popüler oldum... Popüler bir işin içinde olmak zannedildiği gibi kolay değil, ama hayatın dengesini yakaladığımı zannediyorum." demişti.

DEFNE JOY FOSTER KİMDİR?

Annesi Türk, babası Amerikan olan Defne Joy Foster, ortaokulu İzmir Alsancak Ortaokulu'nda okudu. 2008'de İlker Yasin Solmaz ile evlendi ve bu evlilikten 13 Haziran 2009'da Can Kılıç adında bir oğlu oldu.

İlk olarak Kral TV'de ekran başına geçen Foster, daha sonra çeşitli kanallarda müzik programı sunuculuğu yaptı. Ardından dizi oyunculuğuna başladı. Uzun bir süre "Sihirli Annem" adlı dizide "Eda" karakterini canlandırdı.

Oyunculuğun dışında bir süre tekrar program sundu.

tv8'de yayınlanan "Bir İş İçin Lazım" adlı programı Cemil Büyükdöğerli ile birlikte sundu. Bunun dışında bir TRT programı olan "Çeyiz Şov"u sundu.

İşte Defne Joy Foster'ın elendikten sonra söyledikleri;

İŞTE YOK BÖYLE DANS YARIŞMASINDAKİ SON PERFORMANSI

http://psdesign.forume.biz/forum.htm

32 yaşındaki ünlü sunucu-DJ Defne Joy Foster, evinde ölü bulundu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-