Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu

2 posters
YazarMesaj
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

Müzik Türü : RocK

Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu   Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 3:05 pm

Oyuncu Jamie Campbell Bower (Caius) en son önündeki filmleri olan Yeni Ay ve Ölüm Yadigarları arasındaki farklar hakkında konuştu. Jamie başrol oyuncusu Robert Pattinson ile ikisinin de iki film dizisinde oynadıklarından söz etti ve filmleri izleyen hayran kümeleri hakkındaki görüşlerini bildirdi.

Seni "Harry Potter ve Ölüm Yadigarları"nda Gellert Grindlewald olarak göreceğiz, şaşırtıcı derecede büyük bu iki filmde de oynamış tek oyuncu olan Rob'a katıldın. Siz çocuklar bunu konuştunuz mu?

Campbell Bower: Şey, Rob "Potter" filmlerinde oldukça önemli bir kişilikte, diye düşünüyorum anımsadığım kadarıyla. Benim kişiliğim biraz daha önemsiz.

Sen ve Rob, onun büyük bir filmden bir başkasına geçerken öğrendiği şeyler hakkında konuştunuz mu? Senin için önerilerde bulundu mu?

Campbell Bower: Hayır. Aralarında çok fazla fark yok, yani konularını ayrı tutarsak. Her ikisi de olağanüstü büyük filmler ve her ikisi de bir makine gibi çalışıyorlar, anlarsınız ya. Herkesin zamanlaması iyi, herkes yapabildiği en iyi işi çıkarmaya çalışyor.

Bazı insanlar "Alacakaranlık"ın daha çok kızlara göre olduğunu, erkeklerinse "Potter"dan daha çok hoşlandıklarını söylüyorlar. Katılıyor musun?

Campbell Bower: Bence her ikisi de açıkça belirli hayran kümelerine sahip. "Alacakaranlık" daha çok 13-18 yaşlar arası için. Buna karşın ondan hoşlanan daha yaşlı harika insanlar da var. Ama bence ana izleyiciler 13-18 yaş arası, belki Rob'dan, belki de Edward'ı sevdikleri gerçeğinden dolayı. "Harry Potter"a gelince, o biraz daha gençler için. Gerçi son filmler biraz daha karanlık. Başka bir gün başka bir "Potter" filmi görüyorum ve onun oldukça korkunç olduğunu düşünüyorum. Yani orada da ayrıca daha yaşlı izleyicileri bulabilmek olanaklı.

Her bir filme yaklaşımların arasındaki farklar nedir?

Campbell Bower: Onları aynı biçimde mi oynuyorum? Hayır, yani demek istediğim, onlar iki farklı kişilik, iki farklı insan. Onları aynı biçimde oynasaydım şöyle olurdu: "Bir peynir yedim ve şimdi bir elma yiyiyorum ve onun tadı da peynir gibi." Bir şeyin filmini çektiğinizde, kişiliğe ve o kişiliğin kendiniz olduğuna inanmalısınız.

Kaynak: SnitchSeeker
http://prettylittleliars.fanforum.biz
MeLaNi'e~
Yeni Üye
 Yeni Üye
MeLaNi'e~

Müzik Türü : RocK

Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Geri: Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu   Oyuncu Jamie Campbell New Moon ve Ölüm Yadigarları Hakkında Konuştu Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 12:09 am

Sağol canım
http://www.gogirls.go-board.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-