Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı

YazarMesaj
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

Müzik Türü : RocK

Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı Empty
MesajKonu: Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı   Robbie Coltrane Serinin Bitiş Filmi Hakkındaki Üzüntüsünü Anlattı Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 2:58 pm

Bir yandan televizyonda başlayacak olan 'Murderland' isimli projesine odaklanan aktör,Harry Potter serisinin bitecek olmasının kendisini ve genç oyuncuları olumsuz yönde nasıl etkileyebileceğinden bahsetti.Aynı zamanda "Harry Potter sona eriyor,komediye geri dönmek istiyorum." dedi.

O başarılı film ve Tv'deki rolleriyle İlgiltere'nin en çok tanınan aktörlerinden.

Ama Robbie Coltrane sona yaklaşan Harry Potter filmlerindeki Hagrid rolüyle yükselişinden sonra geleceği hakkında kaygılandığını itiraf etti.

Ayrıca serideki genç oyuncular için de bu kaygısı söz konusu.

Robbie Ölüm Yadigarları'nın birinci ve ikinci kısmında yer alacak.

Filmlerde sona yaklaşılmasıyla birlikte kariyeri hakkındaki korkularını açıkça söylüyor başarılı oyuncu.

''Ben George Clooney değilim.'' diyor.''Kahvaltı sofrasına her sabah dağ yolundan gelmek zorunda değilim.''

Harry Potter'ın sona erişine çok bariz nedenlerden ötürü üzülüyorum.Derin dostluk kurduğun insanlara hoşçakal demek üzücü.Aynı zamanda düzenli olarak elde ettiğim gelirim de olmayacak.Bunlar oyunculuk dünyasında fazla bulunamayacak türden şeyler.

59 yaşındaki oyuncu aynı zamanda serinin genç oyuncuları Daniel Radcliffe,Rupert Grint ve Emma Watson'la birlikte,diğer oyuncular ve kitaptan uyarlama yapan bu sette büyümüş kişiler için de endişeli.

Rutherglen doğumlu Robbie;''Filmlerin bitişi onlar için okulu bırakmak,arkadaşlarına veda etmek ve geniş bir dünyaya atılmak gibi olacak.

Bu büyük bir adım ve bu yolda bir kısmı tedirgin olursa bu hiç şaşırtıcı olmaz.'' dedi.

Onu tekrar büyülü seride görmeden önce,Robbie ITV'deki Murderland isimli dramada oyunculuk sergileyecek.

Kaynak:Snitchseeker&Dailyrecord
http://prettylittleliars.fanforum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Enchanted Filmi/izle
» En son hangi filmi izlediniz?
» Camp Rock Filmi