Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Pek Anlayamadım. Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Pek Anlayamadım. Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pek Anlayamadım.

YazarMesaj
Dqzim@
Azimli Üye
 Azimli Üye
Dqzim@

Müzik Türü : RocK

Pek Anlayamadım. Empty
MesajKonu: Pek Anlayamadım.   Pek Anlayamadım. Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 11:44 pm

Nicole kahvaltı Vivian's Cafe Studio Cumartesi öğleden sonra, Şehir Calif 22 kasabada kısa tatil için yaşındaki Eclipse aktris, Doğum için kafa Ashley Greene kameralar doğru ve hakkında önceki hafta ortaya görüldü gülümsüyor bir döküm ofisinde ve fotoğraf çekmek için gidiyorum. Ashley diğer kanlı flick, Summer's Moon, DVD Salı çıkacak, Kasım 10.

Orjinali.

Ashley Greene smiles towards the cameras as she heads to breakfast at Vivian’s Cafe on Saturday afternoon in Studio City, Calif.

The 22-year-old Eclipse actress, who is in town for the short holiday, was seen out and about earlier in the week at a casting office and heading to a photo shoot.

Ashley’s other bloody flick, Summer’s Moon, will be released on DVD Tuesday, November 10

Pek Anlayamadım.
1 sayfadaki 1 sayfası