Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri

3 posters
YazarMesaj
aurora.
Azimli Üye
 Azimli Üye
aurora.

Müzik Türü : PoP

Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Empty
MesajKonu: Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri   Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 6:55 pm

Emma Watson, Rupert ile olan öpüşme sahnesi öncesinde hissettiklerini şöyle anlatıyor;
“Aynen şöyle düşündüm, ‘Dilimi kullanmalı mıyım? Yoksa kullanmamalı mıyım?’ ‘Dişlerimi sıkayım mı?’ ‘Ne yapayım’ ‘Önce ben mi gideyim?’ Tanrım!”

Bütün bu sorular beyninde dönerken neredeyse Rupert’a saldırarak bitiriyor; “Rupert’a doğru hamle yaparak bitirdim, bu konuda çok çaresizdim. İlk çekimden sonr Rupert aynen şöyle oldu, ‘voouuv, o da nerden geldi?’ ben de şöyle oldum, ‘üzgünüm.’

Kameraların önünde öpüşmek her zaman bir parça utandırıcı olmuştur. Çünkü bütün ekip o anda sizi izliyor oluyor, o anda içine kapanık biri oluyorsunuz ve kendinizle ne yapacağınızı bilemiyorsunuz.”

Bir diğer yandan da eklemek gerekir ki Watson ve Grint birbirlerini çok uzun zamandır tanıyorlar ve öpüşme sahnesi garipliğin yeni seviyelerine ulaştı. Ama sonuçta bu paylaşılan bir gariplikti. “Tek iyi tarafı ikimizin de aynı kayıkta olmamızdı,” diyor Emma. “İkimizde şöyle düşünüyorduk, ‘Aman tanrım! Bunu yapmak zorunda olduğumuza inanamıyorum. Bu çok uygunsuz. Gerçekten uygunsuz.’ Rupert da aynı şeyleri hissediyordu, bu beni biraz rahatlattı. İkimiz de kıkırdaşıp duruyorduk. 12 yaşında gibiydik. Çocuklar gibi kıkırdaşıyorduk.”

“Aslında asıl öpücükten zor olan şey ise yönetmen David Yates ‘Kes!’ diye bağırdıktan sonra öpüşmeyi kesip, onu bir kenara bırakıp birbirimize bakmamızdı,”diyor Rupert.

Ve Watson ilk öpücüğünün iyi olduğunu düşünüyor mu? “Aslında doğru yapıp yapmadığım hakkında hiçbir fikrim yok,” diyor ve gülüyor.
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri   Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 9:26 pm

Hahah merak ediyorum o sahneyi zz +2
http://prettylittleliars.fanforum.biz
Naz Miley Cyrus*~
Azimli Üye
 Azimli Üye
Naz Miley Cyrus*~

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri   Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 5:04 am

sağol +2 45
aurora.
Azimli Üye
 Azimli Üye
aurora.

Müzik Türü : PoP

MesajKonu: Geri: Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri   Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 12:59 pm

Önemli değil 45

Emma ve Rupert'ın Öpüşme Sahnesi İle ilgili Görüşleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Resimleri
» Emma Roberts Biyografi