Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!

2 posters
YazarMesaj
Cheery
FanTR Delisi Üye
 FanTR Delisi Üye
Cheery

Müzik Türü : RocK

Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Empty
MesajKonu: Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!   Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 6:36 pm

Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! CC10
Önümüzdeki günlerde Alacakaranlık yıldızları Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner ve ekibin geri kalanı hayranlarıyla daha bir yakınlaşacaklar.
Star Trek’in bu konuda çığır açan başarısının ardından, Alacakaranlık filmlerinin yapımcısı Summit Entertainment, film serisinin gösterimlerine paralel olarak düzenlenecek ve önümüzdeki üç yıla yayılacak Alacakaranlık kongreleri serisine başlamayı planlıyor.
İlk kongre New York’un dışındaki Hilton Parsippany otelinde, 28 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.
Bunu Chicago, Miami, Seattle, Nashville, San Francisco, Atlanta, Los Angeles, Charlotte, Minneapolis, Phoenix, Boston, Toronto ve Portland’da düzenlenecek haftasonu kongreleri takip edecek.
Ayrıntılara www.twilightconvention.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Hollywood Reporter’ın verdiği bilgiye göre Summit Entertainment sözkonusu Alacakaranlık Hayran kongrelerinin düzenlenmesi için Creation Entertainment ile birlikte çalışacak.
Kongreler, Star Trek hayranlığını 40 yılı aşkın bir süredir canlı tutmayı başaran ve bu konuda bir hayli başarılı olmuş olan kongrelere benzer biçimde düzenlenecek.
Kongrelerde Alacakaranlık ünlüleri sahneye çıkacak, filmden daha önce gösterilmemiş bölümler yayınlanacak, paneller, müzik dinletileri, kostüm yarışmaları düzenlenecek, imza alma ve fotoğraf çektirme imkanları olacak.
twilightlexicon.com ve twilightmoms.com, sitelerinin de dahil olduğu “Alacakaranlık” hayran siteleri da bu etkinliklerde özel sunumlar yapacaklar.
Stephenie Meyer’in çok satan kitabı Alacakaranlık Serisi: Yeni Ay’dan uyarlanan ikinci film Kuzey Amerika’da 20 Kasım’da gösterime girecek.
https://fantr.1forum.biz
JanieL~ @
Azimli Üye
 Azimli Üye
JanieL~ @

Müzik Türü : RocK

Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!   Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 22, 2009 8:04 pm

Sağol canım (:
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com

Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon Yeni Resimler