Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları

3 posters
YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Empty
MesajKonu: Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları   Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:18 pm

Robert Alacakaranlık DVD'sınde komık konuşmalarda bulunmuş,işte bunlardan bazıları ..

- '' Asla kaşını aldıran bir adama güvenmeyin ! ''

- '' Filmde öyle tuhaf bakışlarım var ki kendimi bile anlayamıyorum ve kendımı bile çozemiyorum. ''

- '' İlk gün için göğüs kası yaptım.O kadar güzelim ki beni goren herkes kıskanabilirdi.Bana bir bakın,daracık,kaslarımı orataya çıkarmak için özel dikilmiş çeketimle nasıl görünüyorum ? ''

- '' Bazen düşünüyorum da görüntüm gerçektende tuhaf.Yüzüm sanki yanık sonrası plastik cerrahtan çıkmışım gibi. ''

-Benim yüzümden ağlayanları sevmiyorum özellikle de kızları.Onlarla arkadaşlık da etmıyorum. (Hardwicke'in ''Sus Robert sende ağladın'' demesi üzerine Robert '' Ama ben haklı bir sebepten dolayı yani film için ağladım diyor. '' ) ''

-Bella ve Edward'ın yemek sahnesı gösterilirken Bella'nın ''Ne yiyelim?'' sorusuna Robert'ın cevabı: '' Cheeseburger '' demiş.

- '' Edward'ın parlayan vücudunun gösterildiği sahneyi yorumlayan Robert: '' Üzgünüm Bella ben çok terleyen biriyim ''
http://tr-twilight.forum.st
Sliwer-
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Sliwer-

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları   Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 8:20 pm

"üzgünüm Bella ben çok terleyen biriyim ." Laughing acayip komik sağol canım +1
http://ekranindigertarafi.blogspot.com
JanieL~ @
Azimli Üye
 Azimli Üye
JanieL~ @

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları   Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:08 pm

sağol canım Very Happy
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com

Alacakaranlık DVD'sinden Robert'ın komik konuşmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HSM 3 Fragman Komik Sahne