Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu   Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:17 pm

Aktör Daniel Radcliffe The Daily Beast'e Robert Pattinson ve onun doğal seksiliği hakkında konuştu.

-Twilight filmi yüzünden ansızın kendi şöhretine kavuşan Harry Potterdaki rol arkadaşın Robert Pattinson'la görüştün mü ve ona vereceğin bir tavsiye var mı? O bir keresinde eğer kızlar kendisi ve senin aranda bir seçim yaparsa her zaman seni seçeceklerini söylemişti.
-Onun numarası bende yok bu yüzden onunla konuşmadım.Ama kızların onun yerine beni seçeceği ısrarından vazgeçmeli, kesin olarak söyleyebilirim ki onlar beni seçmeyecek.O daha hoş ve çok daha fazla çekici olabiliyor.Ve o seksi ve ateşli olmakla iligili birşeyler yapabilir.

-Sen seksisin Daniel.Hadi.İtiraf et.
-Yapamam.

- Ancak senin Equusta haftada 8 kez çıplak sahnen var.
-Ama ben nasıl seksi olunacağını bilmiyorum.Rob yalnızca orda durup birşeylere bakabilir ve içten içe yakmaya başlayabilir.Ve ben bunu yapamam.Ben doğal bir huzursuzum.
http://tr-twilight.forum.st

Daniel Radcliffe, Robert Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert Resimleri