Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi

2 posters
YazarMesaj
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Empty
MesajKonu: Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi   Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:03 pm

Naibe Reynoso’nun Twilight filminin yıldızı Taylor Lautner ile yapmış olduğu mini söyleşiyi hep birlikte okuyalım. Genç yıldız filmde Jacob Black karakteriyle kurt adam rolüyle karşımızda.
Binlerce genç bu filmin beklentisiyle “Twilight” fan sitelerine akıyor. Bu gençlerin büyük kısmı, filmin çelişkili karakteri Jacob Black rolünde kamera karşısına geçen Taylor Lautner’dan söz ediyor. Taylor Lautner filmde, kimliğini sır perdesinin arkasına gizlemeye çalışan bir kurt adamı oynuyor.
Jacob, çok ilginç bir karakter… İlk filmin senaryosunda Stephenie Meyer’in bu karakteri tanımlama şeklini çok sevmiştim. Jacob, bir Amerikan yerlisi. Anlaşması kolay, dost canlısı birisi. Ancak birkaç saniye içerisinde kurt adama dönüşebilmekte. Bu değişimi çok ilginç buluyorum. Mutlu ve neşeli bir çocuk ruhuna sahipken bir anda kurt adam yönü ortaya çıkıyor. O andan itibaren öfkesini kontrol etmeye çalışsa da şiddet isteği ön plana çıkıyor.

Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Tylor
Şiddet senin zaten alışkın olduğunuz bir şey… Henüz 10 yaşındayken ilk ekran deneyiminizde “Shadow Fury” adlı filmde klonlanmış bir ninjayı oynamıştın. Ergenlik yıllarında “Sharkboy and Lavagirl” adlı filmde keskin dişlerin ve süper güçlerin vardı…
Evet, aslında şiddete dayalı filmlerde oynamak oyunculuğunuzu gösterebilmek açısından iyi bir şey. Bu tarz filmlerde oynayabildiğinizde, birçok filmde de oynayabileceğinizi gösteriyorsunuz aslında.
Ardından “Cheaper By the Dozen 2” adlı filmde Steve Martin’in yanında komedi yeteneğini gösterdin.
İlk komedi deneyimimdi ama oldukça eğlenceliydi. Aslında yapabileceğimi düşünmüyordum ama sonuç kesinlikle umduğumdan çok daha mükemmel oldu.
Twilight”ta punk saç yok ama bu filmde de ergenlik çağındaki gençlerin öfkesi ve kızgınlığının portresini çiziyorsun. Uzun saçlı olmak nasıl bir şey?
Daha önce hiç saç uzatmadığım için ilginç bir deneyim oldu. İlk başta sinir bozucu geldi. Hemen gidip kestirmek istedim ama kısa sürede alıştım. Tam konuşurken ağzımı kapatıyor olmaları sinir bozucuydu. Düşünebilir misiniz, tam repliklerimi söylerken saçlarım ağzımı kapatıveriyor.
“Twilight”tan beklentiler giderek yükseliyor. Özellikle de genç ve sağlam oyuncu kadrosundan dolayı…
“Twilight” serisinin her bölümünde romantizm, aksiyon-macera, korku, gerilim, kısacası izleyicinin istediği her şey vardı. Milyonlarca izleyiciye bu derece cazip gelmesinin temelinde tek filmde her şeyden bir karışım olmasıdır diye düşünüyorum. Bu harika karışımı büyük ekranda izlemek de seyirciler için harika bir deneyim olsa gerek.
http://tr-twilight.forum.st
JanieL~ @
Azimli Üye
 Azimli Üye
JanieL~ @

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi   Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Icon_minitimeSalı Ağus. 25, 2009 9:17 pm

teşekkürler Smile
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com
Cassandra.
Moderator
Moderator
Cassandra.

Müzik Türü : R&B

MesajKonu: Geri: Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi   Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 8:10 pm

önemsiz Very Happy
http://tr-twilight.forum.st

Twilight’ın yıldızı Taylor Lautner ile mini söyleşi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner'la Twilight Sohbeti
» Taylor Lautner resimleri
» Taylor Lautner Biyografi