Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Katy Perry NTV Röportajı Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Katy Perry NTV Röportajı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katy Perry NTV Röportajı

YazarMesaj
THisse
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
THisse

Müzik Türü : PunK

Katy Perry NTV Röportajı Empty
MesajKonu: Katy Perry NTV Röportajı   Katy Perry NTV Röportajı Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 11:15 pm

Bu röportajı Tv'de şans eseri yakaladım

'I Kissed A Girl', 'Hot’N Cold', 'One Of The Boys' gibi parçalarıyla haftalarca dünya müzik listelerinde 1 numarada kalan ve İsatnbul'da bir konser veren Katy Perry'yle, NTV özel bir röportaj gerçekleştirdi.

'You Are So Gay' ve 'I kıssed a girl' şarkılarıyla olay yaratan 25 yaşındaki Perry, şarkı söylemeye kilisede başladığını söyleyerek şöyle konuştu:

Annem ve babam dini görevlilerdi. Uzun bir süre hayatım kilise çevresinde geçti. Bütün gördüklerim, yaşadıklarım, hatta tanıştığım bütün erkekler bile kilise çevresindendi. Kilise dışında bir hayatım yoktu.

15 yaşında gospel şarkılardan oluşan bir albüm yaptım. Bir gün anlatılacak ve yaşanacak başka hikayeler olduğunun farkına vardım. Tamamen değiştim. Şimdi ‘bir kızı öptüm ve çok hoşuma gitti’ diye bir şarkı söylüyor olmam bir çok insana tuhaf gelebilir. Ama insan büyüdükçe hayata bakışı ve algılayışı değişiyor."

‘I kissed a girl’ şarkısını samimi bulmayanlar olduğunu ancak her şeyi dürüstçe yaptığını söyleyen Perry, "Hayatımda hiçbir kızı öpmedim ama bu şarkıyı tamamen hissederek, bunu yaşayan insanları düşünerek söyledim" şeklinde konuştu.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24982427/#storyContinued [Röportaj&Video]
http://katyperry.forumm.biz

Katy Perry NTV Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katy Perry ve Mini-Katy
» Katy Perry