Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor? Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor? Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor?

YazarMesaj
THisse
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
THisse

Müzik Türü : PunK

Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor? Empty
MesajKonu: Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor?   Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor? Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:27 pm

"I Kissed a Girl" ile dünya çapında ün kazanan Katy Perry'nin erkek arkadaşı Gym Class Heroes grubundan tanıdığımız Travis McCoy.

Peki Travis McCoy kız arkadaşının durumu hakkında ne düşünüyor?

Katy kızları öpmekle ilgili şarkılar yapsa da, son 3 senedir birlikte olduğu sevgilisi Travis'e deliler gibi aşık. Travis şarkı sözlerinin kendisi için o kadar da rahatsız edici olmadığını söylüyor. "Bir sürü insan Katy'nin müziğini ve şarkı sözlerini eleştiriyor. Bence Katy muhteşem işler yapıyor. Onunla gurur duyuyorum..."

Travis McCoy, geçtiğimiz günlerde Katy'ye bir söz yüzüğü vermiş. "Sadece ilişkimizi ileri seviyeye taşımak istediğimi ona göstermek istedim. Nişanlanmış falan değiliz. 3 senedir birlikteyiz ve bazı şeyleri kesin kılmanın zamanı gelmişti. Ona ciddi olduğumu göstermek istedim" diyenTravis, yakın zamanda sevgilisi Katy ile birlikte turneye çıkacak. "Onu sahnede görmeye bayılıyorum. Kız arkadaşımla birlikte turneye çıkıyor olmak harika."

Travis, geçtiğimiz günlerde meşgul olduğu için Katy'nin konserlerinden birini kaçırmıştı. İlginçtir ki o konserde Katy sahnede bir hayranı ile öpüşmüştü. Travis bu performansı Youtube'dan izlemiş ve diğer kişi erkek olmadığı için çok üzerinde durmamış...
http://katyperry.forumm.biz

Sevgilisi Bu Duruma Ne Diyor?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashley ve Sevgilisi
» Ashley Greene'nin Sevgilisi