Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
"Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
"Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar

5 posters
YazarMesaj
ellishia
Genel Moderator
Genel Moderator
ellishia

Müzik Türü : RaP

"Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Empty
MesajKonu: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 7:30 pm

* Güzel ama daha ii olabilirdi , bebekçe ve sonu iğrenç bu nedenlerle3 puan kırıyorum. Ama oyuncuların yeteneğinden ve filmin başının güzelliğinden 2 puan daha arttırıyorum

*ben harry potter hatranıyım ayrıca hermione ye bayılıyom serinin ilk filmi çok güzel bu filmi yapan kişilere çok teşekkür ediyom

*Bu Harry Potter serisi baya güzel ben harry potter hayranıyım harry potter ın bütün filmleri güzel bence seyredin hoşunuza gidicektir

*ben hayatımda böyle film görmedim abi.bu film ilerideki serilerigişe rekorları kıracak gibi.hayatımda gördüğüm en güzel filmleren biri.

*film serinin ilk filmi olmasına rağmen büyük bir ilgi kazanmış bende çok beğendim böyle bir filmde gerçekten oynamak isterdim ama kısmet işte oyunculara hayatlarında başarılar dilerim.... trabzondan ayşen

*Chris Columbu`su tebrik ediyorum.Bana kalırsa bu film ileride büyük rekor kıracağından eminim.Tek-rar tebrik ederim.

*Ben Harry Potter'ın filmlerini çok ama çok severek izledim.Yeni filmini merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum.

*harry bütün flimlerini biliyorum [br]maceralarını savaşlarını bairtek sırlar odasında yılanla yaptığın savaşı bilmiyorum bu filmi çok seviyorum ve devamını getirmeni istiyorum türkiye'ye gelirsen beni bul!!!!!!!!!!! güle güle! harry potter

Daha yorum çok var ama sapıtmışlar,o yüzden onları eklemiyorum (=
http://psdesign.forume.biz/forum.htm
THisse
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
THisse

Müzik Türü : PunK

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 8:27 pm

Aynen Very Happy
http://katyperry.forumm.biz
visualizer.
Acemi Üye
 Acemi Üye
visualizer.

Müzik Türü : RocK

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 3:03 am

En güzel filmiydi. Very Happy
http://taylor-swift.eurogoo.com/forum.htm
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 3:51 am

Felsefe Taşı olması gerektiği gibi bir filmdi bence.Eleştiri yapıcam diye saçmasapan şeyler karalamasınlar boşuna..
http://prettylittleliars.fanforum.biz
aurora.
Azimli Üye
 Azimli Üye
aurora.

Müzik Türü : PoP

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:04 pm

Evet daha küçüklerdi o zaman süper oynayamazlardı bide bebekçe demiş kolaysa sen çık oyna Very Happy
Yaşlarına göre bence gayet güzel oynamışlardı.
İzledim ama o fiilmi bi daha izlemek istiyorum ama bulamıyorum hiç biyerde :22: internettende cıvkı çıkıyo takılıyo falan
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:06 pm

Bende CDleri var takıp izliyorum :P
aurora.
Azimli Üye
 Azimli Üye
aurora.

Müzik Türü : PoP

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:17 pm

Zümrüdüankaya kadar bilgisayarda var bende de felsefe taşını bi bulamadım :şeş:
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

MesajKonu: Geri: "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar   "Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 5:18 pm

Zümrüd-ü Anka Yoldaşlığını hocamızın evinde unuttum ben.

"Harry Potter Ve Felsefe Taşı" Filmini Seyredenlerden Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry POTTER MELEZ PRENS.. Harry Potter and the Half-Blood Prince
» Harry Potter gifler