Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hilary ile küçük bir röpörtaj Uyeols10
Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Hilary ile küçük bir röpörtaj Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hilary ile küçük bir röpörtaj

5 posters
YazarMesaj
Sliwer-
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Sliwer-

Müzik Türü : RocK

Hilary ile küçük bir röpörtaj Empty
MesajKonu: Hilary ile küçük bir röpörtaj   Hilary ile küçük bir röpörtaj Icon_minitimePaz Tem. 05, 2009 8:26 pm

Romantik komedilerinin aranan genc kızı...
Albumleriyle genis kitlelere hitap eden guzel popcu...
Iyi bir is kadini...
Hilary Duff gencecik olmasina ragmen iddiali, akilli, caliskan, basarili.
Sasirtici ama kendini bazen cirkin bulup bunalima girdigini soyluyor. Eh, ne de olsa o bir genc kiz.
''Kendimi Cirkin Buluyorum''
S: Gecmisini anlatsana
HD: 28 Eylul 1987'de texas'ta dogmusum. Gercek adim Hilary Erhard Duff. 10 yasindan sonra okula gitmedim, evde egitim aldim. Kucuk yaslarda ablam Haylie ve bana oyunculuk dersleri verildi. 1997'de bir dizide kucuk bir rolum oldu. Sarkicilik, sonradan geldi. Muzikte pek cok odul aldim.
S: Kac album yaptin?
HD: Dort. 2003'de 'Metamorphosis', 2004'te adimi tasiyan album, 2005'de 'Most Wanted', bu yilda 'Dignity' cikti.
S: Ayni zamanda iskadinisin.
HD: Stuff By Duff adli bir sirketim var. Genclere yonelik kiyafet, mucevher, parfum, mobilya uretiyoruz. Parfumumun adi 'With Love... Hilary Duff'. Bundan sonrada 'Little Dog Duff' adini vermeyi planladigim kopek tasarimlari yapacagiz.
S: Yeni gorunumun sasirtiyor. Saclar... Siyah ojeler... Kadinsi giyim stili...
HD: Herkes bu degisimin arkasinda birseyler ariyor. Aslinda, sadece buyudum. Vucudum gelisti, zayifladim, kilolarim boyuma gitti, yuzum degisti. Bunun icin ozel bir sey yapmadim.
S: Ne zaman karar verdin zayiflamaya?
HD: Iki yil once 'The Perfect Man'in cekimleri icin Kanada-Toronto'daydim. Sokakta yururken paparazziler fotograflarimi cekti. Basimda sapka, ustumde askili bluz, jean vardi. Belime de esarp baglamistim. Ertesi gun gazetenin ilk sayfasinda gordum kendimi. Altindada 'Duff 10 kilo almis olmali' diyordu. Gerceklerle yuzlesmek zorunda kaldim ve zayıfladım.
S: Nasil kilo verdin?
HD: Seker ve ekmegi kestim. Protein ve sebzeyi bol tukettim. Her gun 35 tur yuzup agirlik calistim. Simdilerde de pilates yapiyorum. Insanlar beni simdi guzel buluyor. Ama bazen kendimi cirkin bulup bunalima giriyorum. Yine de saglikli oldugum icin sukrediyorum. Aslinda zaten aynanin karsisina gecip kendini kusursuz bulan birileri olduguna inanmiyorum.
S: Hep romantik komedi filmlerinde genc kizi canlandiriyorsun?
HD: Aslinda cok guzel rol teklifleri geliyor. Ama bunlar hayran kitleme uzak. Insanlar beni romantik komedilerde gormek istiyor. 'A Cindrella Story'nda oynamamin nedeni farkliydi; Kucukken en sevdigim kahraman Cindrella'ydi.
S: Rock grubu Good Charlotte'ta calisan Joel Madden ile ask yasadin.
HD: Baslangicta bana gore olmadigini dusunmustum, onu elestirmistim. Aslinda Joel cok iyi, zeki ve bilgili. Birlikte cok mutlu olduk. Ama sov dunyasinda olunca iliskiler pek de rayinda gitmiyor. Olmadi iste.
S: Hobilerin var mi?
HD: Evet. Jimnastik yapmak, yuzmek, kitap okumak, sarki soylemek, yazmak ve ablam Haylie ile zaman gecirmek.
S: Sohret olmaktan memnun musun?
HD: Benim yasam tarzim, yasitlariminkinden farkli. Ozverili olmam gereken cok fazla konu var. Arkadaslarim eglenmek icin disari cikarken ben sabaha karsi baslayacak cekim icin erken yatiyorum. Ve bunu 14 yasimdan beri yapiyorum.
S: Modayi takip edermisin?
HD: Evet. Mesela gazetelerden begendigim kiyafetleri keser, odamdaki panoya asarim. Caddede bazi kizlari goruyorum, bana muthis ilham veriyorlar. Ne var ki 1.55 boyundayim, yani kisayim. Bu yuzden tum trendleri takip etmem mumkun degil. Uzun etekler bana uymaz, cok renkli kiyafetlerde giyemem.
http://ekranindigertarafi.blogspot.com
Brooklynbré
Co-Admin
Co-Admin

MesajKonu: Geri: Hilary ile küçük bir röpörtaj   Hilary ile küçük bir röpörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 7:39 pm

saoll
inscrutable
~Admin
~Admin
inscrutable

MesajKonu: Geri: Hilary ile küçük bir röpörtaj   Hilary ile küçük bir röpörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 7:41 pm

Bu mu küçük??Very Happy
Saol canım.+1
http://mileycyrusfanclub.hareketforum.com/forum.htm
ellishia
Genel Moderator
Genel Moderator
ellishia

Müzik Türü : RaP

MesajKonu: Geri: Hilary ile küçük bir röpörtaj   Hilary ile küçük bir röpörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 7:54 pm

çok küçükmüş ben bunla yetinemem ama Very Happy
+1
http://psdesign.forume.biz/forum.htm
Evalynn.
~Admin
~Admin
Evalynn.

MesajKonu: Geri: Hilary ile küçük bir röpörtaj   Hilary ile küçük bir röpörtaj Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 8:24 pm

Sağol,+1
http://prettylittleliars.fanforum.biz

Hilary ile küçük bir röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» gifler hilary :D
» Hilary'nin enleri